Kaspersky Endpoint Security For Business Advanced

کسپرسکی نسخه Advanced

کسپرسکی نسخه Advanced کاری بیش از محافظت از نقاط پایانی انجام می‌دهد. نسخه Advanced کسپرسکی با ارائه قابلیت مدیریت وصله و رمزنگاری داده‌ها آسیب‌پذیری‌های شبکه را برطرف کرده و از دسترسی مجرمان سایبری به داده‌های کاربران جلوگیری می‌کند. نسخه ADVANCED نسبت به نسخه SELECT از امکانات بیشتری برخوردار است. این نسخه علاوه بر حفاظت از ایستگاه‌های کاری، از اطلاعات حساس سازمان نیز محفاظت می‌کند. کسپرسکی در این نسخه ویژگی‌های Adaptive Security، Web Control و Device Control را نیز محصول اضافه کرده است. فناوری‌هایی که تهدیدات سایبری پیشرفته را تشخیص می‌دهند با مقاوم سازی سرورها، از خروج اطلاعات حساس سازمان جلوگیری می‌کنند.

نسخه Advanced کسپرسکی بر روی پلتفرم‌های مختلفی مانند لینوکس، ویندوز، مک، سرورهای لینوکس، سرورهای ویندوز، اندروید و دستگاه‌های ذخیره‌سازی قابل جداسازی نصب می‌گردد. این نسخه در برابر تهدیدات مختلفی مانند باج‌افزارها، بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزارها، بدافزارهای تلفن‌های همراه، حملات پیشرفته و غیره محافظت همه جانبه‌ای را برای سازمان شما به ارمغان می‌آورد. این محصول قابلیت نصب در هر شبکه‌ای را داشته و با بهره‌گیری از فناوری‌های نسل بعد، حسگرهای داخلی و همچنین قابلیت ادغام با EDR کسپرسکی قادر به کشف پیچیده‌ترین حملات خواهد بود.

محافظت پیشرفته در برابر تهدیدات

 • مسدودسازی حملات در کمترین زمان ممکن
 • استفاده از سیستم جلوگیری از نفوذ کسپرسکی
 • تشخیص آسیب‌پذیری‌ها و دریافت و نصب وصله‌های مربوط
 • مدیریت برنامه‌های کاربردی بر روی سرورها

کسپرسکی نسخه Advanced محافظت در برابر چه تهدیداتی را فراهم می‌آورد؟

 • تهدیدات وب
 • بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزارها
 • بدافزارهای همراه
 • تهدیدات پیشرفته
 • حملات مبتنی بر اسکریپت و پاورشل
 • باج‌افزارها

ویژگی‌های نسخه Advanced کسپرسکی

کنترل پیشرفته ایستگاه‌های کاری

کسپرسکی در نسخه Advanced دو ویژگی Device Control و Web Control را به محصول نهایی اضافه کرده است. این قابلیت‌ها به آنتی‌ویروس اجازه می‌دهند تا آسیب‌پذیری‌های سیستم‌عامل و نرم‌افزارها را شناسایی کرده و آخرین وصله‌های امنیتی را بر روی دستگاه‌های شما نصب کند. ضمنا در کنار این دو ویژگی، شما می‌توانید از طریق کنسول مرکزی، کنترل کاملی بر روی اجرای برنامه‌ها داشته باشید و به آن‌ها مجوز اجرا شدن/نشدن بدهید.

 

ویژگی Adaptive Security

یکی از ویژگی‌های بارز محصولات کسپرسکی، توانایی پاسخگویی به تهدیدات در زمان وقوع آنهاست. در نسخه Advanced این ویژگی به تکامل رسیده و آنتی‌ویروس می‌تواند رفتارهای مخرب و غیرعادی را شناسایی کند. بدین ترتیب از حملات انواع بدافزارهای Fileless و همچنین باج‌افزارها و اسکریپت‌های مخرب جلوگیری به عمل می‌آید.

 

حفاظت از سرورها و داده‌ها

کسپرسکی برای حفاظت از سرورهای ویندوزی و لینوکسی، امکانات ویژه‌ای را درون محصول گنجانده است. برای مثال فایروال تعبیه شده در سیستم‌عامل از خروج اطلاعات حساس سازمان جلوگیری می‌کند. همچنین امکانات جانبی برای رمزنگاری اطلاعات در نظر گرفته شده که مانع نشت اطلاعات خواهد شد. تمام این موارد با استانداردهای مقررات عمومی حفاظت از داده‌ها (GDPR) منطبق است.

 

مدیریت خودکار سیستم‌ها

در نسخه Advanced می‌توانید به صورت خودکار از سیستم‌عامل، ایمیج تهیه و آن را ذخیره سازی کنید یا از آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. این کار، فرآیندهای آپدیت یا Restore کردن سیستم‌عامل را سرعت می‌بخشد.

 

فراتر از سایر رقبا

شرکت کسپرسکی همواره در ارائه بالاترین سطح شفافیت و حاکمیت داده‌ها و همچنین بی طرفی پیشگام بوده است. داده‌های اصلی محصولات کسپرسکی در کشور سوئیس که از نظر سیاسی بی طرف است نگهداری و پردازش می‌شوند. همچنین کد منبع محصولات این شرکت برای تمام شرکای تجاری کسپرسکی در دسترس است که در صورت لزوم می‌توانند آن را بررسی نمایند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

قابلیت‌ها و امکانات نسخه ADVANCED

نظارت بر دسترسی

نظارت بر دسترسی ایستگاه‌های کاری به اینترنت و اعمال سیاست‌های امنیتی بر روی دستگاه‌های جدید

نصب و ارتقا سیستم‌عامل‌ها

نصب و ارتقا سیستم‌عامل ایستگاه‌های کاری از طریق کنسول مرکزی

مدیریت آسیب‌پذیری‌ها

شناسایی و ترمیم خودکار آسیب‌پذیری‌های سیستم‌عامل و نرم‌افزارها

اشتراک اطلاعات به صورت امن

ساخت پکیج‌های رمزگذاری شده برای انتقال امن در سطح شبکه

امکان رمزگذاری هارد دیسک و دستگاه‌های USB

امکان رمزگذاری هارد دیسک و دستگاه‌های USB با الگوریتم رمزنگاری AES 256

نظارت بر تمام نرم‌افزارهای نصب شده

نظارت بر تمام نرم‌افزارهای نصب شده بر روی ایستگاه‌های کاری، نظارت بر سخت‌افزارها و همچنین دستگاه‌های USB

سایر امکانات نسخه ADVANCED

 • شناسایی و ترمیم آسیب‌پذیری‌ها به منظور کاهش سطح حملات
 • خودکارسازی فرآیند نصب سیستم‌عامل و نرم‌افزارها و صرفه‌جویی در زمان
 • مدیریت متمرکز و ساده از طریق یک کنسول تحت وب
 • رمزگذاری اطلاعات و جلوگیری از نشت داده‌ها یا سرقت دستگاه

نسخه ADVANCED کسپرسکی برای چه سازمان‌هایی مناسب است؟

نسخه ADVANCED نسبت به نسخه SELECT از امکانات بیشتری برخوردار است. برای مثال دارای ماژول‌های حفاظت از محتوای وب و ایمیل است. همچنین در این نسخه، ویژگی‌های تحلیل رفتاری و امکانات رمزنگاری نیز تعبیه شده است. این نسخه در واقع ترکیبی از امکانات پیشرفته و سرعت و سهولت در مدیریت امنیت را ارائه می‌دهد. نسخه ADVANCED برای اکثر سازمان‌های متوسط مناسب است. این نسخه قابلیت حفاظت از ۱۰ تا ۱۵۰ دستگاه را به صورت همزمان ارائه می‌دهد. اما همچنان فاقد ماژول‌های حفاظتی برای gateway اینترنت و سرور رایانامه است. در صورت استفاده از gateway یا سرور رایانامه توصیه می‌شود از نسخه Total استفاده شود.

 همچنین با تماس با پارس پویا نماینده پلاتینیوم کسپرسکی در ایران  و مشاوره با کارشناسان می‌توانید از انتخاب خود مطمئن شوید. در صورت تمایل نسخه رایگان یک ماهه را بارگذاری نمایید و استفاده کنید تا با ویژگی‌های نسخه Advanced کسپرسکی بهتر و بیشتر آشنا شوید.

جهت دریافت مشاوره رایگان فقط شماره موبایل خود را وارد کنید