• English

سبد خرید

پادویش Padvish

تجربه امنیتی فراتر با ارائه راهکارهای نوین

مقابله با انواع بدافزارها (ویروس ها-تروجان ها-کرم ها و…)

بهره گیری از تکنولوژی پیشرو UMP جهت محافظت در برابر انتقال هر نوع بدافزار از حافظه های جانبی

بهره گیری از AntiCrypto با سیستم محافظت چند لایه برای مقابله با انواع باج گیران دیجیتال

تکنولوژی Cloud جهت شناسایی تهدیدهای به روز، خطرناک و ناشناس

فایروال تخصصی (دیوار آتش)

سیستم تشخیص و مقابله با نفوذ از طریق شبکه (IPS)

کنترل ابزار قدرتمند برای کنترل ابزارهای جانبی مجاز و غیرمجاز

بروزرسانی مستمر و متناسب با بدافزارهای شایع ایران

پشتیبانی آسان، سریع و پشتیبانان کارآزموده و دقیق

برخی از ویژگی های آنتی ویروس پادویش

امنیت را با پادویش تجربه کنید…

پادویش تنها آنتی ویروس کاملا ایرانی

آنتی‌ویروس پادویش نسخه امنیت کامل

از امنیت کامل لذت ببرید

آنتی ویروس ویندوز پادویش نسخه امنیت کامل بهترین انتخاب برای امنیت رایانه شماست. نسخه امنیت کامل پادویش دارای نرم افزار ضد باجگیر بسیار دقیق و هوشمند می باشد. آنتی ویروس پادویش بدون کاهش سرعت و مزاحمت، امنیتی پایدار را برای شما به ارمغان می آورد. با تهیه آنتی ویروس پادویش از پشتیبانی بی نظیر بهره مند شده و با کارشناسان خبره پشتیبانی ما هیچگاه تنها نخواهید ماند.

آنتی‌ویروس پادویش نسخه اندروید

از امنیت تلفن همراهتان مطمئن شوید

حفظ امنیت تلفن همراه شما در دنیای مجازی، از گوشی شما در دنیای واقعی هم در برابر سرقت محافظت می کند. با آنتی ویروس پادویش نسخه اندروید امنیت را هم در دنیای مجازی و هم در دنیای واقعی تجربه کنید.

ضد باجگیر پادویش

به هیچ کس باج ندهید

محصول ضد باج گیر پادویش یکی از پیشرفته ترین نسخه های ضد باج گیر در جهان به شمار می آید و قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی می باشد. محافظت چند لایه ضد باج گیر پادویش سبب می شود تا رایانه شما در برابر انواع باج گیر های شناخته شده فعلی و یا ناشناس که در آینده تولید خواهد شد، ایمن شود.

پادویش پرنتال کنترل

با خیال راحت موبایل را به کودکان بدهید

امروزه زمان زیادی از وقت فرزندان ما با گوشی و تبلت سپری می شود. بازی با گوشی و فعالیت در فضای مجازی به تفریح کودکان تبدیل شده است. بزرگترین چالشی که در این میان گریبان گیر خانواده ها شده، مدیریت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی می باشد. نرم افزار پادویش نسخه پرنتال کنترل یک اپلیکیشین بسیار کاربردی و ساده برای کنترل و نظارت بر فعالیت فرزندان در فضای مجازی با تلفن همراه می باشد.

گزارش شرکت AVtest آلمان

ضد باج گیر پادویش حملات تمام باجگیرها را شناسایی و با موفقیت خنثی کرد

پادویش، بطور کامل تشخیص 100 درصدی داشته است.

باج افزارها، دسته ای از بدافزارها هستند که با رمزگذاری فایل های سیستم قربانی و گروگان گیری آنها، از قربانی طلب پول می کنند. پرداخت باج درخواستی تضمینی بر رهاسازی فایل ها نخواهد بود، جزییات عملکرد پادویش در برابر باج افزارها را در تست های معتبر بین المللی بخوانید

چرا ضدباج گیر مهم است؟

در سال های اخیر روش های جدیدی برای بدافزار نویسی و کسب درآمد از طریق تخریب اطلاعات رواج پیدا کرده است. در روش جدید یک خرابکار رایانه ای اطلاعات کامپیوتر شما را رمز گذاری کرده و برای دسترسی به آنها مجبورید رقم گزافی را به عنوان باج بپردازید. آن هم به کسی که تابحال ندیده اید و اطلاعات شما را هم به گروگان گرفته است. آیا اعتماد می کنید؟ آیا باج می دهید؟

آنتی ویروس پادویش، با بهره گیری از فناوری پیش رو AntiCrypto و با تکیه بر دانش پیشرو متخصصان خود، کامپیوتر شما را از شر این باج گیران مدرن و زورگو حفاظت می کند

تمامی حقوق متعلق به شرکت پارس پویا می باشد

طراحی وب سایت توسط ماه سایت