Kaspersky Endpoint Protection

چرا کسپرسکی

نرم افزارهای مخرب یک جنبه جدایی ناپذیر و خطرناک از تهدیدات امنیتی می‌باشند که کاربران و سازمان‌ها از طریق کاوشگر وب، پیوست رایانامه، دستگاه‌های همراه مورد هدف قرار می‌دهند. کدهای مخرب می‌توانند پس از دست‌یابی به یک سیستم در شبکه به سیستم‌های دیگر نیز انتقال یابند.

برنامه‌های مخرب مدرن با غیر فعال کردن ضد ویروس‌های در حال اجرا بر روی سیستم هدف، از کشف و شناسایی فرار می‌کنند. نرم افزارهای anti virus و anti-spyware به عنوان ابزارهای anti-malware محسوب می‌شوند و به دفاع در برابر این تهدیدات و شناسایی نرم افزارهای مخرب و مسدود کردن اجرای آن‌ها کمک می‌نماید. آزمایشگاه کسپرسکی بزرگترین توسعه دهنده سیستم‌های مدیریت امنیت کاربران در اروپا و همچنین یکی از پنج شرکت بزرگ دنیا در این زمینه می‌باشد.

طیف گسترده محصولات آزمایشگاه کسپرسکی پوشش دهنده همه نیازهای گروه‌های مختلف کاربران، از کاربران شخصی تا کاربران سازمانی بوده و حفاظت کاملی در برابر تهدیدات دنیای فناوری بنیان را برقرار می‌سازد . کیفیت محصولات کسپرسکی توسط بزرگان دنیای سخت افزار و نرم افزار از جمله  IBM ,Microsoft ,Red Hat ,Novell ,Intel ،Cisco و Citrix مورد تایید قرار گرفته است. علاوه بر آن وجود نمایندگی رسمی کسپرسکی در ایران موجب افزایش محبویت این محصول میان کاربران ایرانی گشته است.

ویژگی‌های کسپرسکی

یک هزینه

 

با راهکارهای کسپرسکی، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ندارید. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های گوناگون است.

یک پلتفرم

 

پلتفرم کاری کسپرسکی بطور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده، در نتیجه از معماری کاملا یکپارچه برخوردار است. این یکپارچگی باعث میشود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات، برای کنترل ابزارها، برای رمز نگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند.

یک کنسول

 

با استفاده ازکنسول مرکزی کسپرسکی ، می‌توانید ابزارهای فیزیکی، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید. همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس، مراقبت بلادرنگ نرم افزارها و سخت افزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک می‌کند.

معرفی Kaspersky Endpoint Security for Business

آزمایشگاه کسپرسکی (Kapsersky Lab) یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت رایانه است که در سال ۱۹۹۷ در روسیه تاسیس گردید. این شرکت در حال حاضر به بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در سرتاسر جهان خدمات ارائه می‌دهد. آنتی‌ویروس کسپرسکی یکی از برترین آنتی‌ویروس‌های دنیا می‌باشد و همواره در آزمون‌های مختلف، امتیاز قابل قبولی را کسب می‌کند. نسخه سازمانی آنتی‌ویروس کسپرسکی در آزمونی که توسط موسسه AV-TEST آلمان در ماه فوریه ۲۰۲۱ انجام شد توانست حداکثر امتیاز (یعنی ۱۸) را کسب کند.

محصول Kaspersky Endpoint Security for Business یک پلتفرم چندلایه برای سیستم‌عامل‌های ویندوزی است که برای محافظت از داده‌های سازمان در هر لایه از شبکه مناسب است. یک راهکار امنیتی کامل که توسط برجسته ‌ترین کارشناسان امنیتی جهان توسعه داده شده است. این آنتی‌ویروس با شناسایی آسیب‌پذیری‌ها، توزیع وصله‌های امنیتی، ارائه امکانات مدیریتی، امن‌سازی Gatewayها، سرورهای ایمیل و … برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ایده‌آل است. آخرین نسخه این آنتی‌ویروس دارای ویژگی Adaptive Anomaly Control است که به صورت هوشمند، رفتارهای ناهنجار کاربران و برنامه‌ها را شناسایی و مسدود می‌کند. Kaspersky Endpoint Security for Business با کمک ویژگی Exploit Prevention نرم‌افزارهای آسیب‌پذیر را شناسایی می‌کند و در صورت تلاش برای بهره‌برداری از این آسیب‌پذیری‌ها، عملیات را متوقف می‌سازد. کسپرسکی می‌گوید تمام اجزای داخلی این آنتی‌ویروس، به صورت یکپاچه طراحی شده‌اند تا در یک پلتفرم امنیتی واحد متناسب با نیازهای تجاری شما قرار گیرند. نتیجه این کار، تولید یک محصول یکپارچه و پایدار است که بدون ایجاد اختلال یا ناسازگاری و با کمترین سربار اضافی برای سیستم‌ها، از نقاط پایانی سازمان شما محافظت می‌کند.

در مرکز این پلتفرم امنیتی یکپارچه، Kaspersky Security Center قرار دارد. یک کنسول مدیریتی کاملا منعطف که سرورها، نقاط پایانی، لپ‌تاپ‌ها و دستگاه‌های موبایل را در یک داشبورد مرکزی واحد پوشش می‌دهد و تمام اقدامات لازم از قبیل مدیریت اجزا، تعریف سیاست‌های امنیتی، گزارش‌گیری و … از طریق آن قابل انجام است.

نسخه‌های Kaspersky Endpoint Security for Business

آنتی‌ویروس Kaspersky Endpoint Security for Business در سه نسخه مختلف عرضه می‌شود که هر نسخه، ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. در ادامه به معرفی ویژگی‌ها وامکانات هر نسخه می‌پردازیم.

Kaspersky Endpoint Security for Business – SELECT

نسخه Select بیشتر بر روی مدیریت دستگاه‌های همراه مثل لپ‌تاپ، تلفن همراه و همچنین کنترل نقاط پایانی تمرکز دارد. شعار نسخه Select این است: «محفاظت و کنترلی که می‌توانید به آن اعتماد کنید، برای تمام نقاط پایانی». ویژگی حفاظت از File Server تضمین می‌کند که آلودگی از طریق داده‌های ذخیره شده، در سایر نقاط شبکه منتشر نخواهد شد. برخی از ویژگی‌های بارز این نسخه عبارتند از:

 • حفاظت در برابر آخرین تهدیدات از جمله بدافزارهای بدون فایل (Fileless)
 • مقاوم‌سازی نقاط پایانی و کمتر مواجه شدن با حملات سایبری
 • افزایش بهره‌وری و امنیت کاربران با کنترل‌های مجهز به تکنولوژی ابری
 • حفاظت از نقاط پایانی بدون کاهش عملکرد و راندمان دستگاه
 • پشتیبانی از سیستم‌عامل‌های مختلف از قبیل Windows، Mac، Linux، iOS و Android
 • ساده‌سازی مدیریت امنیت با استفاده از یک کنسول مرکزی یکپارچه

کسپرسکی بر این باور است که امنیت نباید موجب کاهش سرعت شود. نسخه Select آنتی‌ویروس Kaspersky Endpoint Security for Business حداقل تاثیر را بر عملکرد سیستم دارد و اگر به سیستم کاربر حمله شود، موتور Remediation اکثر فعالیت‌های مخرب را خنثی می‌کند. بنابراین کاربران بدون وقفه می‌توانند به فعالیت کاری خود ادامه دهند.

Kaspersky Endpoint Security for Business – ADVANCED

سازمان‌ها معمولا داده‌های حساسی در اختیار دارند که بایستی امن نگه داشته شوند. نسخه Advanced آنتی‌ویروس Kaspersky Endpoint Security for Business  کاری فراتر از حفاظت از نقاط پایانی انجام می‌هد. این نسخه علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی‌های نسخه Select، امکانات اضافی دیگری را هم ارائه می‌دهد. ویژگی Adaptive Security تهدیدات پیشرفته را تشخیص می‌دهد، سرورها را برای جلوگیری از سرقت اطلاعات حساس سازمان امن‌سازی می‌کند و امکانات اضافی دیگری از جمله Web Control و Device Control را ارائه می‌دهد. برخی از ویژگی‌های بارز نسخه Advanced عبارتند از:

 • شناسایی و ترمیم آسیب‌پذیری‌ها به منظور کاهش نقطه شروع حملات
 • صرفه‌جویی در زمان از طریق خودکارسازی فرآیند استقرار سیستم‌عامل و نرم‌افزارها
 • ساده‌سازی مدیریت امنیت از طریق یک کنسول ابری یا تحت وب
 • رمزگذاری داده‌ها به منظور جلوگیری از خسارت ناشی از نشت داده‌ها یا سرقت دستگاه

این ویژگی که متشکل از Device Control، Web Control و یک کنسول مرکزی می‌باشد، آسیب‌پذیری‌ها را شناسایی کرده و آخرین وصله‌های امنیتی را بر روی دستگاه‌های شما نصب می‌کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به برنامه‌ها مجوز اجرا شدن/نشدن بدهید.

Kaspersky Endpoint Security for Business – TOTAL

نسخه Total کاملترین نسخه محصول Kaspersky Endpoint Security for Business است که علاوه بر حفاظت از نقاط پایانی و دارایی‌های فناوری اطلاعات که در دو نسخه قبلی نیز ارائه می‌شد، امنیت سرورهای ایمیل و سرورهای Gateway را نیز در بر می‌گیرد. برخی از ویژگی‌های بارز نسخه Total عبارتند از:

 • ساده‌سازی مدیریت امنیت از طریق یک کنسول یکپارچه مرکزی
 • حفاظت در برابر آخرین تهدیدات با کمک ویژگی Adaptive Security
 • کمک به افزایش بهره‌وری کسب و کارها از طریق ویژگی ضد هرزنامه
 • حفاظت از ترافیک وب و ایمیل در سطح Gateway
 • امن‌سازی نقاط پایانی و کمک به کاهش سطح حملات
 • رمزنگاری اطلاعات حساس سازمانی برای جلوگیری از نشت داده‌ها
 • شناسایی و ترمیم آسیب‌پذیری‌ها و مسدودسازی نقطه شروع حملات
 • تطابق بیشتر با استانداردها و مقرارت عمومی امنیت اطلاعات

در نسخه Total امکان فیلترسازی محتوای وب و ایمیل در نقطه دلخواه (مثلا Gateway شبکه) وجود دارد. بنابراین سیستم‌های قدیمی نیز به واسطه این پیکربندی، از امنیت بهره‌مند خواهند شد.

انتخاب محصول و امکانات امنیتی بر اساس اندازه سازمان

 • شرکت‌های کوچک (تا ۵۰ نفر )
 • شرکت‌های متوسط (بیش از ۵۰ نفر )
 • شرکت‌های بزرگ (بیش از ۱۰۰۰ نفر )

کسپرسکی برای مصارف تجاری و ایجاد امنیت نقاط پایانی سه نسخه ارائه کرده است. می‌توانید با توجه به جدول مقایسه نسخه متناسب با نیاز سازمانتان را انتخاب نمایید:

 
نسخه Select                                                                                             نسخه Advanced                                                                                          نسخه Total

چرا پارس پویا؟

پارس پویا، نماینده پلاتینیوم کسپرسکی و یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده محصولات و راهکارهای کسپرسکی در ایران، با بهره گیری از تیمی متخصص و مجرب به همراه پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، توانسته در طول بیش از یک دهه از فعالیت خود موفق به امن سازی بیش از ۶۰۰ کسب و کار متوسط و بزرگ شود. اعضای تیم فنی پارس پویا دارای مدارک بین‌المللی کسپرسکی بوده و برگزاری دوره‌های آموزشی همراه با لابراتورهای تخصصی نیز از جمله خدمات قابل ارائه به مشتریان است. از دیگر خدماتی که تیم مجرب و کارآزموده پارس پویا به شما ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحلیل بدافزارهای نوظهور به صورت پیشرفته
 • نصب وراه اندازی تمامی ویژگی های موجود در راهکار بدون ریسک در سمت مشتری
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به مشتریان ویژه
 • ارائه بهترین قیمت به مشتریان با توجه به دغدغه های مجموعه و بودجه سازمان‌ها
 • ارائه گزارش‌های تحلیلی دوره ای توسط کارشناسان ارشد حوزه امنیت سایبری
 • ارائه مشاوره امنیتی در حوزه امنیت سمت کاربران جهت کاهش ریسک های امنیتی

جهت دریافت مشاوره رایگان فقط شماره موبایل خود را وارد کنید